Vedle nabídky záručních a pozáručních servisů úklidových strojů, které nemusí být u nás zakoupeny, nabízíme také zvýhodněný servisní program při nákupu stroje a servisní program formou kreditů. Vyberte si z naší nabídky:

 

Servisní program

Fispogroup poskytuje dlouhodobý servisní program, díky kterému získáte servisní jistotu. V rámci tohoto programu získáte pravidelné servisní prohlídky a bezplatné úkony spojené se servisními zásahy. Servisní smlouva jednoznačně prodlužuje životnost a provozuschopnost stroje a právě proto ji naši zákazníci využívají ve velké míře. Pravidelná údržba pod servisní smlouvou probíhá v intervalech stanovených dle servisní smlouvy.

 

Typy servisních smluv

Servisní smlouva STANDARD

Servisní smlouva STANDARD se uzavírá při koupi stroje. Zákazník získá prodlouženou záruční dobu 36 měsíců (za podmínky pravidelných servisních prohlídek), pravidelné kontroly stroje v místě provozu, servisní zásah do 72 hodin, možnost zapůjčení náhradního stroje v případě nutnosti a další výhody dle smlouvy.

 

Servisní smlouva EXCLUSIV

Servisní smlouva EXCLUSIV se uzavírá při koupi stroje. Je určena pro náročnější zákazníky. Obsahuje prodlouženou záruku na 48 měsíců, kompletní servisní činnost a pravidelnou měsíční údržbu v místě provozu, spotřební materiál v ceně smlouvy, výměnu potřebných náhradních dílů, zásah servisního technika do 12 hod od nahlášení servisní události, ekologickou likvidaci použitých dílů, možnost zapůjčení náhradního stroje v případě nutnosti a další výhody dle smlouvy.

 

Servisní smlouva FLEXI

Smlouva FLEXI se uzavírá při koupi stroje na základě požadavků zákazníka a plně respektuje jeho potřeby. Umožňuje zákazníkovi, aby si sám určoval množství a intervaly servisních prohlídek. Tato smlouva je vhodná pro sezónní provozy.

 

Servisní smlouva KREDIT

Smlouvu KREDIT lze uzavřít kdykoliv, na 12 měsíců s možností obnovení. Je tvořena systémem předplacených kreditů a umožňuje zákazníkovi zakoupit servisní zásahy za zvýhodněnou sazbu. Je možno ji uzavřít na libovolný počet strojů. Tato smlouva je vhodná zejména pro půjčovny strojů. Podrobný přehled vlastností všech variant servisních smluv naleznete zde. Klikněte na obrázek a prohlédněte si nebo stáhněte Přehled servisních smluv ve formátu PDF.

 

Další výhody servisních smluv

• Poskytnutí náhradního stroje v případě opravy
• Slevy na příslušenství a zboží spojené s opravou stroje